اَُ.آ.ب برنج قهوه ای ۸۰۰ گرم بهترین خاصیت برنج سبوس دار که از قدیم شناخته شده است، به فیبر آن برمی گردد که از یبوست و چاقی پیشگیر.. Product #: EKS-3306 based on 0 reviews Regular price: $220,000.00 $220,000.00 2 الی 3 روز دیگر در فروشگاه

برنج قهوه ای ۸۰۰ گرم

برند: اَُ.آ.ب
کد محصول: EKS-3306
موجودی محصول: 2 الی 3 روز دیگر در فروشگاه
وزن: 800.00گرم
ابعاد: 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

قیمت: 220,000ریال

بهترین خاصیت برنج سبوس دار که از قدیم شناخته شده است، به فیبر آن برمی گردد که از یبوست و چاقی پیشگیری می کند. حُسن دیگر سبوس، القای حس سیری است. مثلاً غلات سبوس دار بیشتر از غلات تصفیه شده در دستگاه گوارش می مانند و آب به خود می گیرند و احساس سیری بیشتری به فرد می دهند.

فایده دیگر سبوس، کاهش جذب کلسترول است که باعث کاهش چربی خون شده و غیر مستقیم از بروز بیماری های قلبی – عروقی پیشگیری می کند. سبوس ۱۸ – ۱۵ درصد کلسترول خون را پایین می آورد، مثلاً فردی که کلسترول ۲۲۰ دارد، اگر روزانه نان کامل مصرف کند، این کلسترول به زیر ۲۰۰ یعنی حد طبیعی می رسد. سبوس جذب قند را نیز کم می کند و زمینه ابتلا به دیابت را کاهش می دهد. این ماده غیر مستقیم بر فشار خون هم تأثیر دارد. به این ترتیب که کاهش وزن و کاهش چربی خون می تواند باعث کاهش فشار خون شود اما مستقیم در درمان فشار خون مؤثر نیست. در ضمن جویدن بهتر و بیشتر سبوس نیز برای دندان ها مفید است.

سبوس برنج برای پوست و موهایمان بسیار مفید می باشد،  زیرا مقادیر قابل توجه ویتامین B در سبوس برنج موجوداست. ویتامین های گروه B و به خصوص  است چرا که این ویتامین خاصیت شگرفی در تحریک سوخت و ساز سلول های زنده و فعال پیاز مو دارد، یعنی همان چیزی که یک موی فعال برای زیستن و رشد کردن به آن نیاز دارد.

ارگانیک
محصولات ارگانیک 800 گرم
هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد
نوشتن نظر
بدعالی
  

درباره فروشگاه اکسیر

 

اکسیر سبدی از محصولات سلامت و ارگانیک را ارائه میدهد که هر دسته از محصولات، نسبت به برند و شرکت تولید کننده خود توسط کارشناس مربوطه ارائه میشود.

شعار اکسیر   * ایجاد پل سلامتی بین انسان و طبیعت *

پر بیننده ترین مقالات

تماس با ما

 

 تلفن تماس : 55514174-021
   0939-1107379 
  info@eksir.net
    info@market.eksir.net